Yayın Grubu LİMİT YAYINLARI TYT-AYT
Ağırlık
Uzunluk
Genişlik
Yükseklik
Kullanılabilirlik

LİMİT AYT EDEBİYATI SORU BANKASI

Fiyat: 79,00 ₺
51,35 ₺

Sevgili Öğrenciler,
Limit Yayınları’nın önemli bir halkasını teşkil eden Edebiyat Soru Bankası’nı, MEB’in yayımladığı son öğretim programındaki değişiklikler ve kazanımlar ile ÖSYM’nin yaptığı sınavlarda sorduğu soruları dikkate alarak yeniden düzenledik. ÖSYM son yaptığı sınavlarda “metin merkezli” sorulara daha çok yer vermektedir. Biz de bu yönelime bağlı olarak “metin merkezli” soru sayısını arttırdık.
Eski öğretim programında yer almayan “küçürek hikâye”, “bilinç akışı”, “iç mono-log”, “sözlükler”, “cenknâme”, “tapşırma”, “dramatik örgü” gibi yeni kavramlarla ve ayrıca programa yeni alınan sanatçılarla ilgili sorulara yer verdik.
Türk Dili ve Edebiyatı dersinin “edebiyat” konularının yer aldığı Edebiyat Soru Bankası, okuldaki sınavlarda ve üniversiteye giriş sınavlarında sizin için temel kaynak olacaktır. Kitapta 9, 10, 11 ve 12. sınıfın “edebiyat” kısmında yer alan bütün konularla ilgili sorular yer almaktadır. Kitabımızın size faydalı olacağını temenni ediyoruz.
Sınavlara hazırlık aşamasında sizlere büyük katkı sağlayacak olan Edebiyat Soru Bankası’nın hazırlanmasında büyük emek sarf eden yazarlarımız Feyzullah Çelikbağ ve Mehmet Saylan’a teşekkür ederiz.
Sınavlara hazırlık yolunda ve hayatınızda başarılar dileriz.

Limit Yayınları

Yayın Evi LİMİT YAYINLARI
Yazar Feyzullah ÇELİKBAĞ
Yazar Mehmet SAYLAN
Sayfa Sayısı 448

Ürün etiketleri