Kargo ve Teslimat

Ödeme Yöntemleri

Sitemiz üzerinden online olarak kredi kartlarınız ile

Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilmeyecek, sadece ilgili tutar bloke edilecektir. Ürününüz faturalanıp kargoya verildiği gün kredi kartınızdan çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi yerine, sadece blokaj aynı gün kaldırılarak ödemeniz iptal edilecektir. Dolayısıyla bu süreç, şirketimizin müşterilerine geri para iadelerinin aynı gün yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Sipariş Bedeli iadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; LİMİT BASIM YAYIN EĞİTİM ÖĞRETİM SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. uygun gördüğü takdirde on (10) gün içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Kredi kartına yapılacak iadeler banka tarafından daha sonra kartınıza iade edilebilir. Bu durumu bankanız ile teyit edebilirsiniz. İade için gerekli banka hesap bilgilerinizi ve/veya iade yapılacak kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. Hesabınızla ilgili olarak yapmış olduğunuz yanlış ya da geç bildirimlerden kaynaklanan sorunlardan dolayı şirketimiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Teslimat


Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli dağıtım merkezimizden ürünleri direk kendiniz teslim alabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

Teslimat Süresi

Sipariş sonrası ödeme tamamlanmasından (havale/eft seçilmişse) sonra genelde ürünlerde tedarik sorunu yoksa iki gün içinde kargoya verilir. Ancak bazı nedenlerle tedarikçiden ürünün gecikmesi gibi durumlarda süre uzayabilir. Belirtilen ortalama teslim süreleri siparişin alınması ve hazırlanıp kargoya verilmesi arasındaki süredir. Ödemenin geç yapılması, uzaklığa bağlı veya kargo tesliminden kaynaklanan (müşterinin adreste bulunamaması, adres eksikliği vb.) gecikmeler standart teslim süreleri sözümüzün dışında olacaktır. Hızlı ve güvenli teslimatlar için lütfen verdiğiniz adresin ve telefon numaralarının doğru ve yeterli olduğuna emin olunuz. Aksi takdirde özellikle kredi kartı ödemelerinde güvenlik açısından gerektiğinde ulaşılamaması siparişinizin gecikebileceği anlamına gelebilecektir.

Ürünün kargodan hasarlı gelmesi

Ürün kargo firması tarafından size ulaştığında teslimat fişini onaylamadan önce lütfen görevlinin önünde ürünü inceleyip teslim alınız. Ürünlerimiz kargo esnasında sigortalı olduğundan taşımadan oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü o anda geri iade ediniz. Aksi takdirde sorumluluk kargo firması ve LİMİT BASIM YAYIN EĞİTİM ÖĞRETİM SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. ‘ye ait olmayacaktır.

 

LİMİT BASIM YAYIN EĞİTİM ÖĞRETİM SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.